Co to jest e-faktura ?

E-Faktura - jest to usługa wystawiania i przesyłania dokumentów rozliczeniowych w formie elektronicznej. Klient, podczas podpisywania umowy pierwotnej na usługę Internetu, posiada możliwość wyrażenia zgody na e-fakturę. Jeżeli z tego skorzysta, otrzyma rabat na abonament w wysokości 10zł (rabat nie jest przyznawany Klientom biznesowym).

Abonent, który wyrazi zgodę na e-fakturę zobowiązuje się do podania poprawnego adresu e-mail, na który mają być wysyłane faktury.

W przypadku braku wyrażonej zgody wszystkie faktury będą wysyłane do Klienta w formie listownej, a koszt abonamentu za pakiet cykliczny wzrośnie o kwotę 10zł.

Jeżeli Klient wyrazi zgodę na e-fakturę to pierwsza faktura wysyłana jest elektronicznie oraz listownie, kolejne zaś tylko w formie elektronicznej.

Rezygnacja z e-faktury:

  • iPolsat Box
  • Infolinia

Rezygnacja skutkuje wyłączeniem rabatu na stałe (ponowna aktywacja nie obniży abonamentu). Jeżeli Klient nie wyrazi zgody na e-fakturę przy korzystaniu z oferty może to zrobić w późniejszym czasie, ale nie uprawnia to do obniżenia opłaty abonamentowej. Jeżeli Klient skorzysta z oferty utrzymaniowej to niezależnie od stanu zgody na e-fakturę nie będzie miał zwiększonej opłaty abonamentowej o 10 zł.

Powrót