Telewizja internetowa OTT w ofercie Polsat Box

Usługa Telewizji internetowej OTT (skrót: Over-the-Top) w Polsat Box.

Telewizja OTT różni się od IPTV uniwersalnością i otwartością, gdyż do transmisji treści wykorzystuje dowolny internet (w PL i EU - po zakupie i aktywacji w Polsce) zamiast wydzielonej sieci. Aby móc korzystać z usługi OTT należy mieć dostęp do Internetu szerokopasmowego lub mobilnego.

Do sprzedaży trafił EVOBOX STREAM oraz Polsat box 4K lite, który umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych oraz dostęp do serwisów online i aplikacji za pośrednictwem Internetu. Dodatkowo dekoder EVOBOX STREAM umożliwia dostęp do kanałów naziemnych, dzięki wbudowanemu modułowi DVB–T (do dekodera musi być podłączona antena naziemna).
Nowoczesne i czytelne menu sprawia, że oglądanie telewizji jest jeszcze wygodniejsze, a nowe możliwości dekodera, np. grupowanie ulubionych programów, zaawansowana wyszukiwarka, oglądanie programów do 7 dni wstecz, cofanie i zatrzymywanie oglądanych programów czy odtwarzanie plików multimedialnych, czynią rozrywkę jeszcze przyjemniejszą i dopasowaną do oczekiwań użytkowników.

Połączenie przewodowe (Ethernet) lub bezprzewodowe (Wi-Fi) do Internetu musi zapewniać prędkość transferu danych nie mniejszą niż 8 Mb/s.

Powrót