VOD
< VOD
Informacje prawne
Internet
Strefa Abonenta
Telewizja
iPolsat Box
Konto PolsatBox.pl
Płać za filmy VOD "Portmonetką"

Portmonetka to rodzaj limitu dostępnego dla Klientów Polsat Box. Środki w zakresie limitu można wykorzystać na zakup filmów z VOD. Filmy oglądasz dziś, a płacisz za nie później przy wnoszeniu kolejnej opłaty abonamentowej za usługi Polsat Box! Kwota zostanie automatycznie doliczona do Twojego rozliczenia.

Za filmy w Polsat Box możesz płacić:

  • SMS-em,
  • kartą,
  • e-przelewem na iPolsat Box.
  • lub, jeżeli jesteś abonentem Polsat Box, możesz użyć "Portmonetki".

Portmonetka jest dostępna w iPolsat Box wśród innych metod płatności. Przy zakupie materiału wideo należy wybrać sposób płatności: Portmonetka. Również w iPolsat Box można spłacać zobowiązania zaciągnięte w ramach Portmonetki .

Wysokość limitu na wypożyczenie materiałów zależy od rodzaju posiadanej oferty telewizyjnej. Do wykorzystania możesz mieć nawet 84 zł.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Portmonetki>>

Pamiętaj: Filmy oglądasz teraz, a płacisz za nie przy wnoszeniu kolejnej opłaty abonamentowej!

Promocja Portmonetka Plus

Jeżeli spłacisz na czas kwotę limitu wykorzystanego w ramach Portmonetki - automatycznie Ci go podwyższymy zgodnie z Regulaminem Portmonetki>>!

Nie musisz nic robić, wystarczy, że zapłacisz w terminie. Pamiętaj, że niezależnie od posiadanego pakietu, możesz zawsze zamówić dostęp do dowolnej liczby filmów z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej, korzystając z SMS Premium, karty lub e-przelewu w iPolsat Box.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł