Konto PolsatBox.pl
< Konto PolsatBox.pl
Informacje prawne
Internet
Strefa Abonenta
Telewizja
VOD
iPolsat Box
Jak utworzyć Konto PolsatBox.pl?

KROK 1. Na www.polsatbox.pl w prawym górnym rogu wybierz "Zaloguj się do iPolsat Box", następnie wybierz opcję "Załóż Konto PolsatBox.pl"

W celu założenia konta podaj niezbędne do tego dane, czyli:

  • adres e-mail;
  • hasło (musi ono zawierać minimum: 8 znaków, 1 małą literę, 1 wielka literę, 1 cyfrę);
  • numer kontaktowy z dowolnej sieci - będzie wykorzystany wyłącznie w sytuacji, gdy nastąpi konieczność dodatkowego uwierzytelnienia przy logowaniu;
  • dodatkowo w procesie rejestracji należy wyrazić wymagane zgody.

KROK 2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany numer telefonu zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Wpisz kod z wiadomości SMS

KROK 3. Po poprawnej weryfikacji kodem, na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Potwierdź chęć założenia konta klikając w e-mailu w przesłany link. Pamiętaj: na potwierdzenie rejestracji masz 72 godziny. Po tym czasie konieczna będzie ponowna rejestracja.

 

KROK 4. Po potwierdzeniu rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę logowania do Konta Polsatbox.pl. Już teraz możesz zalogować się do swojego konta ustalonym e-mailem oraz hasłem.

KROK 5. Po zalogowaniu do swojego konta, będziesz mógł wybrać usługi, które możesz połączyć ze swoim kontem PolsatBox.pl, tak by móc logować się do nich za pośrednictwem jednego loginu i hasła.

 

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł