Konto PolsatBox.pl
< Konto PolsatBox.pl
Informacje prawne
Internet
Strefa Abonenta
Telewizja
VOD
iPolsat Box
Jak zalogować się do aplikacji mobilnej iPolsat Box kontem PolsatBox.pl?

W przypadku dotychczasowych Użytkowników aplikacji mobilnej iPolsat Box konto iPolsat Box (dawniej ICOK), to teraz Konto PolsatBox.pl. Aby się zalogować wystarczy, że wpiszesz adres e-mail, na który było zarejestrowane to konto oraz dotychczasowe hasło.

Po wpisaniu adresu e-mail, na które zarejestrowane było konto iPolsat Box oraz dotychczasowego hasła zostaniemy jednorazowo poproszeni o uzupełnienie numeru telefonu, zapoznanie się z nowym regulaminem oraz mamy możliwość zaznaczenia zgód. Po uzupełnieniu powyższego na podany numer telefonu zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Po jego poprawnym wprowadzeniu przejdziemy już do aplikacji iPolsat Box.

W przypadku nowych Użytkowników aplikacji mobilnej iPolsat Box należy najpierw założyć konto PolsatBox.pl tj.:

  • Wypełnić formularza rejestracyjny dla Konta PolsatBox.pl
  • Na podany w formularzu numer kontaktowy wysłany zostanie kod weryfikacyjny.
  • Po poprawnym wprowadzeniu kodu weryfikacyjnego następuje wysyłka wiadomości na podany w formularzu adres e-mail z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w link aktywowane zostaje Konto PolsatBox.pl.
  • Podczas pierwszego wejścia do aplikacji iPolsatBox następuje jednorazowa autoryzacja tj. powiązanie Konta PolsatBox.pl z usługami Klienta; autoryzacja polega na podaniu danych usługi tj. numeru karty dekodera/MSISDN usługi internetowej oraz PESEL/NIP.
  • Po poprawnej autoryzacji przechodzimy do aplikacji iPolsatBox.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł