Konto PolsatBox.pl
< Konto PolsatBox.pl
Informacje prawne
Internet
Strefa Abonenta
Telewizja
VOD
iPolsat Box
Logowanie do konta iPolsat Box portalami społecznościowymi Facebook oraz Google

Jeżeli posiadasz utworzony profil na portalu Google lub Facebook, to dzięki nim masz także możliwość zalogowania się do serwisu iPolsat Box.

1. Wejdź na stronę http://www.logowanie.polsatbox.pl i wybierz profil społecznościowy, którym chcesz się zalogować:

a) logowanie za pomocą Google

Wybierz opcję Zaloguj się przez Google, następnie w nowym oknie wpisz adres e-mail lub numer telefonu, a w kolejnym oknie wprowadź hasło (dane logowania do konta Google).

b) logowanie za pomocą Facebook

Wybierz opcję Facebook, następnie w nowym oknie wpisz adres e-mail lub numer telefonu i wprowadzić hasło (dane logowania do konta Facebook).

2. Po poprawnym zalogowaniu zostaniesz przekierowany do strony utworzenia Konta PolsatBox.pl. Do utworzenia konta wymagany jest numer telefonu, na który zostanie wysłany kod autoryzacyjny oraz Zgoda na przetwarzanie danych osobowych innych niż wymagane do założenia konta.

3. Po wpisaniu kodu z wiadomości SMS zostaniesz przekierowany na plansze rozbiegową konta.

4. Jeżeli natomiast masz już Konto iPolsat Box, to także możesz zalogować się do konta SSO poprzez Facebook lub Google.

Po wyborze opcji logowania portalem społecznościowym i podaniu danych do logowania do portalu społecznościowego pojawi się ekran, na którym będzie informacja, że dla danego adresu mailowego używanego w portalu społecznościowym istnieje już konto SSO i że możesz je powiązać z kontem społecznościowym podając hasło do istniejącego już konta SSO.

Po podaniu hasła następuje zalogowanie do konta SSO. O tej pory do konta SSO możesz logować się pomocą loginu i hasła dla konta SSO lub logując się za pomocą portalu społecznościowego.

Ocena artykułu
Pomóż nam ulepszać nasz serwis i oceń artykuł